Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Jak propojit vzdělávání s regenerací a přitom posílit týmového ducha? Na míru Vám připravíme vhodné zázemí a společenský program či teambuilding, případně k tomu navíc akreditovaného vzdělávání. Prostě tak, jak Vám to bude vyhovovat začít můžeme třeba hned.

Průběh pobytu a program přizpůsobujeme potřebám účastníků. Opakovaně se nám osvědčuje, že vše se dá řešit a skoro vše nějak zařídit. Důležitý je celkový dojem, a my si uvědomujeme, že ho tvoří detaily. Proto nasloucháme Vašim potřebám. Pobytové kurzy tvoříme takové, na které bychom i my poslali své zaměstnance a celou dobu jsme tam s Vámi. 

more2

 

Typy realizovaných pobytů

 

- Pobyty mimo ČR spojené se vzděláváním v příjemném a netradičním prostředí (Alpy, Chorvatsko)

- Víkendový pobyt propojující wellness a vzdělávání

- Dvoudenní teambuildingové akce spojené s akreditovaným kurzem

 

 

REFERENCE

 

Kurz Služba řízená klientem, srpen 2014, Murter Chorvatsko

Chtěla bych poděkovat jménem našeho Domova a našich zaměstnanců,kteří se rádi účastní tohoto kurzu, který probíhá v zahraničí. Obrovské poděkování patří především těm, kteří zajistili celou tuto školící akci a školitelům, kteří také uvítají změnu prostředí jejich přednášek. Nebudu tu psát samou chválu, ale ani kritiku. Každé školení je individuální, jedinečné a specifické.

S MHS, jsme nebyli poprvé ani naposledy. Už to trvá nějaký rok, co se známe a vždy využijeme kurzu v zahraničí. Pokud se mi něco nelíbí, nevyhovuje nebo nemám stejný názor, ozvu se. Ihned to sdělím a řeknu svůj názor. Proto bych školení doporučila, jako jakékoliv jiné. 

Mockrát děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi.

Bc.Hana Polesná, DiS. manažerka kvality, Domov Svojšice

Teambuilding a kurzy  komunikačních dovedností a psychohygieny, říjen 2015, Biskoupky

Agentura MHS pro naší organizaci realizovala ve dvou termínech náročný dvoudenní teambuilding spojený se vzděláváním v oblasti psychohygieny, komunikace a fungování týmu. Oba termíny akce byly profesionálně zvládnuté. Atmosféra po celou dobu byla příjemná, podporující a poskytované informace přínosné a kreativní. Samotný teambuilding za účasti členů vedení naší organizace byl velice zábavný a přitom sledoval hlavní cíl - podporu týmu jako celku. Ideální se ukázala i volba místa konání akce, ubytování i strava byla účastníky vyhodnocena jako vynikající.Ve spolupráci s agenturou MHS budeme pokračovat i nadále a můžeme ji vřele doporučit i dalším zájemcům o tento typ akcí. Mgr. Petr Antoni, ředitel Domova pro seniory a pečovatelské služby Žatec